Profesjonalne Systemy Kontroli Dostępu

Menu mobilne

61 307 00 29

Identyfikatory

Identyfikator to nic innego jak karta plastikowa zawierająca dane osobowe oraz w wielu przypadkach także zdjęcie jej posiadacza. Identyfikatory używane są obecnie w większości zakładów pracy i w połączeniu z wykorzystaniem dostępnych na rynku technologii mogą za jednym razem działać jako karty wejściowe do budynków lub jako część systemu rejestracji czasu pracy czy kontroli dostępu.

smart_card

Identyfikatory ułatwiają szybką i bezproblemową wizualną identyfikację pracownika danej firmy. Dzięki możliwości umieszczenia na karcie danych osobowych pracownika, zajmowanego stanowiska, zdjęcia, okresu ważności oraz innych informacji, identyfikator uznawany jest za nieodzowny element każdego przedsiębiorstwa.

Techniki druku identyfikatorów:

Termodruk

  • Technika idealnie nadająca się do personalizacji kart identyfikacyjnych oraz do nadruku małej ilości gradfiki.

Offset

  • Druk offsetowy zapewnia najwyższą jakość druku (2400dpi). Możliwość naniesienia na kartę praktycznie każdej grafiki powoduje, że jest to najpopularniejsza forma zadruku kart.

Druk cyfrowy

  • Jakość wydruku cyfrowego jest niemal identyczna jak druk techniką offsetową, ale pozwala na wydruk mniejszych ilości identyfikatorów. Idealnie sprawdza się gdy istnieje konieczność dodrukwowania identyfikatorów dla nowych pracowników itp.

Nasi pracownicy mogą przygotować 3 poglądowe projekty identyfikatorów gratis! Gotowe projekty należy przygotować w programach graficznych takich jak: CorelDraw, Adobe Illustrator, Photopshop, Corel Photo-Paint. Dostarczane fotografie (w formie klasycznej lub cyfrowej) nadrukowane są bezpośrednio na kartę, co poprawia jej wygląd oraz (w przeciwieństwie do kart z naklejaną fotografią) pozytywne wpływa na jej wytrzymałość.
Jesteśmy w stanie wykonać dowolną ilość identyfikatorów z pełną personalzacją – w zależności od potrzeb klienta. Oferujemy także wiele akcesoriów do kart plastikowych i identyfikatorów.

Zalety identyfikatorów:

  • szybka i skuteczna identyfikacja pracownika,
  • pełna współpraca z systemami rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu
  • możliwość pełnej personalizacji identyfikatorów,
  • wysokiej jakości wykonanie zapewniające trwałość przez długi czas.

Przykładowe identyfikatory:

identyfikator01 identyfikator02 identyfikator03

Designed by Vaco System