Profesjonalne Systemy Kontroli Dostępu

Menu mobilne

61 307 00 29

Akcesoria

W zależności od potrzeb do kart plastikowych możemy zaoferować państwu wszelkiego rodzaju akcesoria.

Wykorzystując kartę jako identyfikatora niezbędny okazać się może holder, który umożliwi noszenie karty w widocznym miejscu a dodatkowo zabezpieczy kartę przed zniszczeniem.

Dodatkowym atutem może być zastosowanie myczy reklamowej na której możemy nanieść nazwę, logo firmy bądą dowolną grafikę.

Często zdarza się, że karta oprócz funkcji identyfikatora pełni również funkcję klucza wirtualnego bądą poprzez naniesienie kodu kreskowego identyfikuje właściciela w różnych systemach informatycznych. Wykorzystywane są do tego czytniki kodów kreskowych, które również znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Poniżej przedstawiamy przykładowe akcesoria do kart które możecie Państwo równorzędnie wykorzystywać w systemach.

Akcesoria do kart:

Podstawowe:
Etui na kartę, identyfikator

oprawka_bez
Półtwarde etui z przezroczystego polipropylenu. Orientacja pionowa i pozioma karty. Zaczepy pod żabkę lub smycz.

Etui na kartę, identyfikator na smyczy

oprawka
Półtwarde etui z półprzezroczystego polipropylenu. Orientacja pozioma karty. Taśma tekstylna o szerokości 5 mm. Taśma w dwóch kolorach – czarnym i niebieskim.

Smycz tekstylna

smycz
Smycz na identyfikator. Posiada metalowy lub plastikowy karabińczyk. Taśmy dostępne w różnych grubościach i kolorach. Smycz może mieć zapięcie, które umożliwia łatwe utworzenie z niej breloka. Cena w zależności od sposobu produkcji : zadruk, sublimacja, plecionka

Metalowa żabka

zabka
Osadzony na elastycznym pasku z przezroczystego tworzywa. Zapinany metalowym zatrzaskiem. Dzięki zastosowaniu silnej sprężyny usunięto ząbki, które często niszczyły ubranie

Czytniki kodów kreskowych

czytnik_kodow
Czytniki laserowe i diodowe wykorzystywane w niemal wszystkich dziedzinach życia. Najczęściej spotykane w sklepach. Służą do odczytywanie zapisanych w formie pasków zapisanych danych o produktach i cenach.

Designed by Vaco System